Seminaria

---
Internetowe Kursy Szkolenia On-Line

---

Seminaria - Internetowe Kursy Szkolenia On-Line

czyli... etc. etc. etc....---
Seminaria -
Edukacja - ogół procesów i oddziaływań, których celem jest zmienianie ludzi, przede wszystkim dzieci i młodzieży, stosownie do panujących w danym społeczeństwie ideałów i celów wychowawczych. Pojęcie edukacji jest związane z wychowaniem i z wykształceniem człowieka we wszystkich fazach rozwojowych. Pojęcia edukacyjne wychowanie i wykształcenie są ściśle związane z nauką pedagogiczną, która odpowiedzialna jest za prawidłowy i zharmonizowany proces edukacji społeczeństwa. Edukacja dorosłych czyli kształcenie podejmowane przez osoby dorosłe z powodu chęci rozwoju, dostosowania i zmiany kompetencji oraz kwalifikacji do przemian społeczno-gospodarczych.
Pedagogika – zespół nauk o wychowaniu, istocie, celach, treściach, metodach, środkach i formach organizacji procesów wychowawczych. Pedagogika jako nauka o edukacji (wychowaniu i kształceniu), należy do nauk społecznych i zajmuje się rozwojem i zmianami mechanizmów wychowania oraz kształcenia na przestrzeni całego życia człowieka.
Wiedza - termin używany powszechnie, istnieje wiele definicji tego pojęcia, definiuje się wiedzę jako "ogół wiarygodnych informacji o rzeczywistości wraz z umiejętnością ich wykorzystywania".

---

Ciekawa wiedza w różnych wydaniach (m.in. papierowych i elektronicznych):
Księgarnia - Antykwariat - Ebooki - Pobierz - Audiobooki - Płyty CD VCD DVD

RTV EURO AGD - Sklep internetowy z elektroniką użytkową

---

--- Internetowe Kursy Szkolenia On-Line ---

Kursy internetowe, ekursy, szkolenia, seminaria, konferencje, kongresy, warsztaty czyli wiedza on-line w różnych kategoriach tematycznych (rozwój osobisty i sukces, motywacja i osiąganie celów, pieniądze, finanse osobiste, gpw, forex inwestycje, e-biznes, własna firma, negocjacje i sprzedaż, perswazja, psychologia, praca i kariera, zarządzanie, szybkie czytanie i nauka, języki obce, jak napisać książkę, relacje i związki, dla rodziców, 18+ czyli dla dorosłych, zdrowie i wygląd, odchudzanie i diety, religia).

<<< Busines On-line >>>

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.